Lasteaia lõpuekskursioon

26
mai
Autor: sipa.laukna


Kolmapäeval, 28.mail kell  9.00 väljub buss Lauknalt ja 9.10 Sipast, et sõita selle õppeaasta lõpuekskursioonile Kilplaste Teemaparki. Kilplaste Teemapark asub Järvamaal, Kareda vallas, Müüsleri külas.
Oleks hea, kui lastel on palju tegevust, oleks lõbus ja saaks looduses liikuda?
KILPLASED pakuvad meile kõike seda ja kutsuvad meid endi juurde lustima!

Kilplased on naljanditegelased, kes on kuulsad ebaotstarbeka, mõttetu tegevuse ja narritempude poolest. Kilplaste muistendeid tunti juba 400 aastat tagasi Saksamaal. Eesti rahvakirjanik Fr.R.Kreutzwald tõlkis kilplaste lood eesti keelde ja pani nad elama Järvamaale Peetri kihelkonda.
• Kilplaste küla tutvustamine läbi muistendite ja naljandite, mängud, laul, tants, võistlused (kepphobusel võiduajamine, munagolf, täpsusvise – võitjatele auhinnad!!!)
• ajame soolapõllult paha notsut minema
• Kilplase pika vorsti abil saab kindlaks teha, kes on õige kilplane ja kes mitte
• Nukunäidend “Kuidas kilplased munadega turul käisid”
• Saame teada, kes oli hirmus elukas, keda isegi kilplased kartsid
• Pannakse ka lapsevanemad eraldi arvestuses võistlema, siis saavad lapsed neile kaasa elada ja kui võistlevad lapsed, saavad vanemad kaasa elada (võitjatele auhinnad).
• Vigursaetud puuskulptuurid

2-2,5 tundi (aeg oleneb grupi suurusest) Hind 3,50 € / in. Alla 4-aastased lapsed tasuta (siin tuleb siis vaadata, et kui laps on alla 4 a., siis tema eest ei pea maksma, aga lapsevanem enda eest maksab). Toitlustamine: supp + plaadikook + jook   = 3 €(tavahind 4 €). Kokku 6,50 €

Kutsume kaasa ka lapsevanemaid (eriti väiksematel lastel). Palume kõikidel soovijatel ennast registreerida ja raha ära tuua hiljemalt 23.maiks lasteaiaõpetajate kätte.

Kommentaarid: 0

Lisa kommentaar

Email again:
Nimi   
E-mail   
Kommenteeri   
Sisesta